Akupunktur Kursu

Dr. Hakan Ertok ile Akupunktur Kursu

Akupunkturun yüzyıllardır var olan bir tedavi türü olduğu ve eski Çin’e kadar uzandığı söylenmektedir. Akupunktur, yaşam enerjisinin veya qi’nin (telaffuz edilen chee) vücutta meridyenler adı verilen kanallardan aktığı inancına dayanan bir tıp şeklidir.

Doktorlara Yönelik Dr Hakan Ertok ile Akupunktur Kursu

Akupunktur kursları daha popüler hale geliyor ve buna olan talep artıyor.

Akupunktur kelimesi, iğne anlamına gelen Latince acus ve delme anlamına gelen pungere sözcüklerinden türetilmiştir. Uygulama ilk olarak yaklaşık 2000 yıl önce Çin’de çeşitli ağrı ve hastalık türleri için alternatif bir tedavi olarak kaydedildi.

Hakan Ertok yönetiminde 2010 yılından bu yana devam eden Online Kulak Akupunktur Eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor.

Son 12 yılda Online Kulak Akupunktur Eğitimlerimiz ülkemizde bilinen ve saygın bir akupunktur kursu sağlayıcısı haline geldi. Çevrimiçi kurslar, akupunkturu kolay ve verimli bir şekilde öğrenmek isteyen hem yeni başlayanlar hem de deneyimli uygulayıcılar için tasarlanmıştır.

Web Sitemizde “AKUPUNKTUR EĞİTİMİ”  sayfasındaki tüm videoları bir yıl boyunca izlemek ve ders notları almak Kulak Akupunkturu hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Bu size Kulak Akupunkturunu öğreten bir kurstur. Bu kursu tamamlamak için web sitemizin “AKUPUNKTUR EĞİTİMİ” sayfasındaki tüm videoları bir yıl boyunca izlemeli ve ders notları almalısınız.


Bu Kursu Aldığınızda arşiv videolarına 1 yıl boyunca erişebilecek ve ders notlarını indirebileceksiniz.

Bu Akupunktur Kursunun 1 senelik bedeli 4000 TL’dir.

Üyeliğiniz sona erdiğinde ise 1 senenin sonunda bu eğitmi 2000 TL üzerinden almaya devam edebilirsiniz.

KAYIT FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »