ONLİNE KULAK AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMI

Dr. Hakan Ertok ile Kulak Akupunktur Eğitimi

Doktorlara Yönelik Dr Hakan Ertok ile Akupunktur Kursu

Ülkemizde ilk kez 2013 yılında Dr.Hakan Ertok, online kulak akupunktur eğitim programını başlatmış ve günümüzde korona pandemisinin de etkisiyle çok öne çıkan online eğitimlerin ilk ve tek öncüsü konumuna gelmiştir. Neredeyse 10 yıl boyunca devam eden bu eğitim programı, 2020 yılında yoğun istekler üzerine yeni web sitemizle ve modern sunum yazılımlarıyla güçlü bir şekilde eğitimlerine devam etmektedir.

Son 10 yılda, Online Kulak Akupunktur Eğitim programımız ülkemizde bilinen ve saygın bir akupunktur kursu sağlayıcısı haline geldi. Yine ülkemizde özellikle akupunktur eğitiminde bir ilke daha imza attık ve 2021 yılında eğitim programımızın akreditasyonu yapılarak ULUSLARARASI ISO 9001:2015 sertifikası ile belgelendirildik. Uluslararası geçerliliği olan bu eğitim programımıza üye olup, eğitimlerimizi alan üyelerimize, arzu ettikleri takdirde; Elektronik Sertifika Kartı ile birlikte Dr.Hakan ERTOK imzalı eğitim sertifikası da verilmektedir. Böylece; Dr.Hakan ERTOK, akupunktur eğitiminde ülkemizde yine ilk kez, uluslararası sorgulanabilirliği olan çipli Elektronik Sertifika Kartı uygulamasını başlatarak öncü olmaya devam etmektedir. Eğitimimizin çevrimiçi dersleri; kulak akupunkturunu kolay ve verimli bir şekilde öğrenmek isteyen, hem yeni başlayanlar, hem de deneyimli akupunktur hekimleri için tasarlanmıştır.

Web Sitemizde “AKUPUNKTUR EĞİTİMİ”  sayfasındaki tüm videoları bir yıl boyunca izlemeniz ve ders notlarını almanız kulak akupunkturu hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Bu eğitim; kulak akupunkturunu, akademik düzeyde öğretme amacı güden bir eğitimdir.. Bu eğitimden akademik düzeyde yararlanabilmeniz için web sitemizin “AKUPUNKTUR EĞİTİMİ” sayfasındaki tüm videoları bir yıl boyunca izlemeli ve ders notları almalısınız.


Eğitim porgramımızı satın aldığınızda, arşiv videolarına bir yıl boyunca, sınırsız erişebilecek ve ders notlarını indirebileceksiniz.

Online Kulak Akupunktur Eğitim programının bir yıllık bedeli kısa süreliğine 5500 TL’dir.

Üyeliğiniz sona erdiğinde, üyeliğinizi yenilemek isterseniz, o zamanki ücretin yarısı fiyatına üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz

KAYIT FORMU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Sohbet Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?