Yasal Olarak Akupunktur Tedavisi Yapabilmek İçin Nerden Eğitim Alınır?

Akupunktur tedavisi, sadece yetki sahibi hekimler tarafından yapılabilir. Bu yetkiye sahip olmak için, Sağlık Bakanlığı’nın yetkili kıldığı tıp fakültelerinde verilen akupunktur eğitimlerini tamamlamak ve bakanlık nezdinde yapılan yazılı ve sözlü klinik sınavları başarıyla geçmek gerekmektedir. Başarılı olan hekimlere, Sağlık Bakanlığı tarafından “Akupunktur Uygulama Yetki Sertifikası” verilir.

Eğitimini tamamlayıp bu sertifikayı alan hekimler, resmi ve yasal olarak akupunktur tedavisi uygulayabilirler. Ancak, bu alanda uzmanlaşmak ve daha fazla bilgi edinmek isteyen hekimler için farklı eğitim seçenekleri de mevcuttur. Bunlardan biri, Dr. Hakan Ertok tarafından verilen “Kulak Akupunkturu Eğitimi”dir.

Bu eğitim, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen yetki sertifikası ile akupunktur tedavisi yapmaya yetkili olan hekimler için özel olarak tasarlanmıştır. Hekimler, bu eğitimi alarak kulak akupunkturu konusunda daha fazla bilgi edinebilir, bu alandaki bilgi ve becerilerini pekiştirebilirler. Ayrıca, bu eğitim programı, bu alana ilgi duyan doktorları daha iyi yetiştirmek amacıyla da verilmektedir.

Dr.Hakan Ertok ile Kulak Akupunkturu Eğitimi programına kayıt için sadece aşağıdaki Kayıt Linkine gitmeniz yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Sohbet Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?