ONLİNE KULAK AKUPUNKTUR EĞİTİMİ 2023

Dr.Hakan Ertok yönetiminde, 2020 yılından bu yana devam eden Online Kulak Akupunktur Eğitimlerimiz 2023 yılında da devam edecektir. Doktorlara ve Tıp öğrencilerine yönelik olan bu eğitimden yararlanmak için “Online Kulak Akupunktur Eğitimi 2023” listesine kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

“Online Kulak Akupunktur Eğitimi 2023” programına şimdiden kaydınızı yaptırın

Bu eğitim programı, kulak akupunkturu ile ilgili 200 saatten fazla videolu anlatım ve metin materyalleri yanı sıra, kulak akupunktur tedavisinin klinik ortamlarda nasıl uygulanması gerektiğine dair Dr.Hakan ERTOK’un canlı uygulamalarını da içermektedir.

Ayrıca kulak akupunkturunun temel klinik ilkeleri, kulakta tedavi için kullanılan farklı nokta türleri gibi konuları da kapsar.

Bu eğitim programından etkin ve başarılı bir şekilde yararlanmak için, internet erişimi olan bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca bu eğitimi Cep telefonunuz ve Tabletiniz ile de izleyebilir ve katılabilirsiniz. “Online Kulak Akupunktur Eğitimi 2023” listesine katılmak için aşağıdaki link üzerinden kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Bir yıl boyunca sitemizdeki “AKUPUNKTUR EĞİTİMİ” sayfasındaki tüm videoları izlemek, canlı derslere ve ders notlarını almak için bu FORMU DOLDURUN.

Pek çok insan Kulak Akupunkturu ile ilgileniyor, ancak nereden başlayacaklarını bilmiyorlar. Web sitemizde başlamanıza yardımcı olabilecek bir çok açıklayıcı videomuz mevcuttur. İsterseniz hepsini bir yılda izleyebilir, ders notlarını da indirerek kulak akupunkturu konusunda çok önemli bir seviyeye gelebilirsiniz.

Sadece Doktorlara ve Tıp öğrencilerine yönelik bu eğitimin bedeli kısa süreliğine 5500 TL. dir.

Bu Eğitim ile birlikte 1 yıl süreyle canlı derslere katılabilecek, arşivdeki videoları izleyebilecek ve ders notlarını indirebileceksiniz.

ŞİMDİ KAYIT YAPTIRIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Sohbet Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?