ONLİNE KULAK AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMININ ÜCRETLERİ

Online Kulak Akupunktur Eğitim Programı Ücretleri

Eğitim programının üyeliği bir yıllıktır ve eğitim ücreti 12000 TL’dir. Hali hazırda üye iken üyelik süresi bitenler, üyeliklerini yenilemek istediklerinde, o zamanki eğitim ücretinin yarısını ödeyeceklerdir.

Online Kulak Akupunktur Eğitim Programına Kayıt

Dr.Hakan Ertok ile Kulak Akupunkturu Eğitimi programına kayıt için sadece aşağıdaki Kayıt Linkine gitmeniz yeterli.

KAYIT

Online Kulak Akupunktur Eğitim Programını Satın Aldığınızda Nelerden Faydalanacaksınız?

Bir yıl boyunca yapılacak canlı online eğitimlere ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Online olarak izleme imkanı bulamadığınızda da, offline olarak izleyebilecek ve her canlı dersin ders notlarını da, PDF arşiv bölümünden bilgisayarınıza indirebilecek şekilde okuyabileceksiniz. Aynı zamanda 2020 yılından 2024 yılı yeni ders sezonu öncesine kadar gerçekleştirilmiş tüm canlı derslerin offline videolarına ve pdf ders notlarına sınırsız (1 yıl boyunca) bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz.

Online Kulak Akupunktur Eğitim programımız 2021 yılında uluslararası akreditasyonu yapılmış ve ISO 9001:2015 sertifikası ile belgelendirilmiştir. Eğitimimiz uluslararası geçerliliği olan bir eğitimdir. Arzu eden üyelerimize 7000 TL. karşılığında elektronik sertifika kartı (ömür boyu geçerli olan bu kartın hiçbir şekilde aylık ya da yıllık aidatı yoktur) ile birlikte Dr.Hakan ERTOK tarafından ıslak imzalı sertifika da verilmektedir. Elektronik sertifika kartı ile ilgili ayrıntılı bilgi web sitemizin anasayfasında yer almaktadır.

KAYIT

2013 yılında ülkemizde ilk kez uzaktan online kulak akupunktur eğitimini başlatan ve korona pandemisinin de etkisiyle çok yaygınlaşan online eğitimlerin ilk ve tek öncüsü konumuna gelen Dr.Hakan Ertok’un; 2020 yılında yoğun istek üzerine yeniden başlattığı online kulak akupunktur eğitimleri, tam iki yıldır aralıksız devam etmektedir. Yeni ders yayın dönemimiz Dr.Hakan ERTOK’un önderliğinde 7 Ekim 2022 tarihinde yeniden başlamıştır.

Dr.Hakan ERTOK’un amacı, kulak akupunkturunu akademik düzeyde standardize etmek ve ”Türk Kulak Akupunktur Ekolü”nü oluşturmaktır.

2 thoughts on “ONLİNE KULAK AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMININ ÜCRETLERİ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Sohbet Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?