ELEKTRİKLİ TOKMAKLAR VE KULAK MAKETİ SİPARİŞİ

Değerli meslektaşlarım, yoğun bir araştırma sonucu, elektrikli tokmakları (şarj edilebilen özelliktedir) ve silikon maket kulakları yapabilecek kişilere ulaştım. Elektrikli tokmakları bir kişi, silikon kulak maketlerini de başka bir kişi; sadece bizlere özel olarak sipariş usulü yapmaktadır. Kulak maketlerinin yapılabilmesi için, mutlaka en az 10 adet siparişin toplu olarak verilmesi gerektiğinden; kulak maketi almak isteyen üyelerimizin, maket kulak talep formunu doldurup sistem uzmanımız sayın Volkan Türkcan ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
Elektrikli Tokmaklar: 3500 TL. + Kargo Ücreti (alıcıya aittir)
Maket Kulak : 1450 TL. + Kargo Ücreti (alıcıya aittir) Minumum 10 kişinin başvurusu sonucunda üretime geçilip sizlere ödeme sonrasında gönderilmektedir. Stokda şu an maket kalmamıştır.
Aşağıda elektrikli tokmaklar ve maket kulak için iki ayrı form bulunmaktadır. Bunları satın almak isteyenlerin bu formları doldurması gerekmektedir.
Önemli Not: Elektrikli Tokmaklar seri üretim olmadığı ve özel olarak yapılacağı için, malzemelerin temini ve yapım süreci ortalama 10-15 gün sürdüğü için özellikle şimdiden sipariş listemizi oluşturmamız gerekiyor.

DR HAKAN ERTOK

MAKET KULAK TALEP FORMU
https://forms.gle/X1EKc55kFgHqd9v5A

ELEKTİRKLİ TOKMAK TALEP FROMU
https://forms.gle/56hkYEdFNWfjVBVk7

8 thoughts on “ELEKTRİKLİ TOKMAKLAR VE KULAK MAKETİ SİPARİŞİ”

  1. Pointselect plus dedektörü için Holistik Tıp Akademisinden Dr. Hasan beyin satış elemanı Seda hanımın cebini veriyorum. Bilgi ve satın almak için Seda hanımı arayabilirsiniz

   Seda Hanım Cep Tel:
   +905453573176

 1. Merhaba ben Dr Fatma Abacıgil
  Daha önce tokmak isteğimi bildirmiştim. Bir de silikon iğnelenebilir kulak eğitim maketi istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
  05057616350
  fabacigil@gmail.com

 2. Merhabalar
  videoda gösterdiğiniz gözlüğü nasıl temin edebiliriz?
  iyi günler

 3. Merhabalar
  Ben bugün kulak maketi ve tokmaklar için ön kayıt formu oluşturdum.
  Ödeme ve süreç nasıl olacak?
  teşekkürler,iyi günler.

 4. Merhabalar elektrikli tokmak kullanımı ile bir introduction var mı acaba?
  Çok teşekkür ediyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »
Sohbet Başlat
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?